O nas


JM Development

Spółka deweloperska i inwestycyjna

JM Development jest spółką deweloperską i inwestycyjną. Jej podstawowa działalność skupia się na budownictwie mieszkaniowym pasywnym i energooszczędnym.

Grupę JM Development tworzą ludzie z pasją do budowania energooszczędnego i doświadczeniem zdobytym na rynku budowalnym od 2002 r.

Nasze wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie i wiedza z architektury, budownictwa energooszczędnego, doradztwa inwestycyjnego, zarządzania projektami, kontrolą inwestycji i wykonawstwem gwarantuje rzetelność i wysoką jakość realizowanych projektów inwestycyjnych.

Misją Grupy JM Development jest przede wszystkim budowanie domów i mieszkań energooszczędnych, które składają się na całe osiedla oraz społeczności lokalne. Firma aktywnie angażuje się również w życie dzielnic, aby rozwijać infrastrukturę otaczającą realizowane projekty.

Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie klientów JM Development wspiera ich na każdym etapie transakcji. Jednym z kluczowych aspektów działalności prowadzonej przez JM Development jest odpowiadanie na potrzeby rynku oraz dostarczanie mieszkań zarówno z sektora popularnego, jak i o podwyższonym standardzie.

To dlatego – z zachowaniem najwyższej staranności i dbałości o detal – Spółka zmienia polską architekturę, kształtując trendy w branży mieszkaniowej. Najważniejszym celem Spółki jest zapewnienie klientom wysokiego poziomu komfortu.

W związku z tym, każdą z inwestycji wyróżnia doskonała lokalizacja oraz łatwy dostęp do otaczającej ją infrastruktury. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom architektonicznym, inteligentnemu wyposażeniu lokali, a także wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, oferowane przez JM development domy i mieszkania łączą w sobie funkcjonalność i estetykę odpowiadające oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.